Odkąd otworzyliśmy Centrum Materiałów Budowlanych stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty. Naszym celem jest umożliwienie naszym Klientom znalezienia wszystkich niezbędnych materiałów u jednego dystrybutora. Przykładamy szczególną wagę do jakości oferowanych przez nas produktów. Nasz asortyment pochodzi wyłącznie od sprawdzonych, wiodących producentów materiałów budowlanych.

Dążymy do zapewnienia naszym Klientom kompleksowej obsługi. Zajmujemy się więc nie tylko sprzedażą materiałów budowlanych, w tym dachówek, pustaków czy materiałów termoizolacyjnych, ale oferujemy również dostęp do najlepszych fachowców z branży. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, udzielając naszym Klientom cennych, profesjonalnych porad w zakresie doboru odpowiednich materiałów budowlanych.        Dajemy możliwość skorzystania z systemu ratalnego Alior Bank.

Kontakt

elMAX ul. Jana Długosza 103, 42-100 Kłobuck Godziny pracy: 7:00-16:00 (okres zimowy) Zobacz jak dojechać 735-916-615

Szukasz fachowca?

Planujesz remont czy prace budowlane? Powierz wykonanie prac profesjonalistom. Skontaktuj się z nami. Grupa naszych sprawdzonych i doświadczonych fachowców to gwarancja najwyższej jakości usług!

Więcej